GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

tuik-turkiye-nufusunun-%499unu-kadinlar-%501ini-erkekler-olusturdu.jpg
Gündem

TÜİK: Türkiye nüfusunun %49,9'unu kadınlar, %50,1'ini erkekler oluşturdu

pasa-masallah-dedirtti.jpg
Gündem

Paşa, “Maşallah” dedirtti

izmir-buyuksehir-ciftci-icin-arazilerini-uretime-kazandirdi.jpg
Gündem

İzmir Büyükşehir çiftçi için arazilerini üretime kazandırdı

superfresh-cocuklarin-pizza-askini-kutladi.jpg
Gündem

SuperFresh, çocukların 'Pizza Aşkı'nı kutladı

deunun-ar-ge-projelerine-tuseb-destegi.jpg
Gündem

DEÜ'nün AR-GE Projelerine TÜSEB Desteği

merck-turkiyede-hukuk-uyum-ve-veri-gizliligi-departman-muduru-atamasi.jpg
Gündem

Merck Türkiye'de Hukuk, Uyum ve Veri Gizliliği Departman Müdürü Ataması

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!