GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

ozlu-basiskelenin-gelecegine-yon-verecegiz.jpg
Gündem

Özlü, “Başiskele'nin geleceğine yön vereceğiz”

buyukakin-kocaeli-teknoloji-ussu-bir-kent-olacak.jpg
Gündem

Büyükakın: Kocaeli teknoloji üssü bir kent olacak

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

selcuklu-belediyesi-tarafindan-sille-mahallesine-kazandirilan-sille-ilkokulunun-resmi-acilisi-milli-egitim-bakani-prof-dr-yusuf-tekinin-katildigi-program-ile-gerceklestirildi.jpg
Gündem

Selçuklu Belediyesi tarafından Sille Mahallesi'ne kazandırılan Sille İlkokulu'nun resmi açılışı Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Yusuf Tekin'in katıldığı program ile gerçekleştirildi

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!