GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

aroma-dubai-gulfoodda-urunlerini-sektorle-bulusturdu.jpg
Ekonomi

Aroma, Dubai Gulfood'da ürünlerini sektörle buluşturdu.

lider-turizm-tasimacilik-firmasi-kozetur-konforlu-yolculuk-icin-man-tgeyi-secti.jpg
Ekonomi

Lider turizm taşımacılık firması Kozetur konforlu yolculuk için MAN TGE'yi seçti

yapay-zeka-ozellikli-samsung-windfree-elite-pm-1-0-klima-kisisellestirilmis-konfor-sunuyor.jpg
Ekonomi

Yapay Zeka özellikli Samsung WindFree™ Elite PM 1.0 Klima kişiselleştirilmiş konfor sunuyor

dunyanin-gida-ambari-turkiye-abd-pazarinda-turkish-tastes-ile-gucleniyor.jpg
Ekonomi

Dünyanın gıda ambarı Türkiye, ABD pazarında Turkish Tastes ile güçleniyor

agesa-iklimle-baglantili-finansal-beyan-gorev-gucu-raporunu-yayinladi.jpg
Ekonomi

AgeSA İklimle Bağlantılı Finansal Beyan Görev Gücü Raporunu Yayınladı

kuveyt-turk-odeme-iste-yontemini-musterilerinin-hizmetine-sundu.jpg
Ekonomi

Kuveyt Türk 'Ödeme İste' yöntemini müşterilerinin hizmetine sundu

mediamarktin-stoklari-eritiyoruz-kampanyasi-devam-ediyor.jpg
Ekonomi

MediaMarkt'ın Stokları Eritiyoruz Kampanyası Devam Ediyor!

erol-olmez-kandiraya-hizmet-icin-haziriz-kararliyiz.jpg
Gündem

Erol Ölmez, “Kandıra'ya hizmet için hazırız, kararlıyız”

tutus-erzurum-askaleliler-ile-bulustu.jpg
Gündem

Tutuş, Erzurum Aşkaleliler ile buluştu

baskan-kirgoz-baba-ocagi-salihlere-1300-aracli-konvoyla-cikarma-yapti.jpg
Gündem

Başkan Kırgöz baba ocağı Salihler'e 1300 araçlı konvoyla çıkarma yaptı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!