GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

nevsehir-belediye-baskani-dr-mehmet-savran-ve-ak-parti-nevsehir-milletvekilleri-sanayi-ve-teknoloji-bakani-mehmet-fatih-kaciri-ziyaret-etti.jpg
Gündem

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ve AK Parti Nevşehir Milletvekilleri, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır'ı ziyaret etti

bulent-uygundan-flas-oneri-cin-kontenjani-acilsin.jpg
Spor

Bülent Uygun'dan Flaş Öneri: Çin Kontenjanı Açılsın!

turk-telekomdan-surdurulebilir-teknolojiler-icin-gsmade-onemli-adim.jpg
Ekonomi

Türk Telekom'dan sürdürülebilir teknolojiler için GSMA'de önemli adım

capella-logistics-2024u-intermodal-atilim-yili-ilan-etti.jpg
Ekonomi

Capella Logistics, 2024'ü “İntermodal Atılım Yılı" İlan Etti

idyros-antik-kentinde-kazilar-basladi.jpg
Gündem

Idyros Antik Kenti'nde kazılar başladı

tutus-izmiti-birlikte-uyum-icerisinde-yonetecegiz.jpg
Gündem

Tutuş, İzmit'i birlikte uyum içerisinde yöneteceğiz

ramazana-dogal-detoksla-girin-zorlanmayin.jpg
Sağlık

Ramazan'a doğal detoksla girin, zorlanmayın

emirates-wimbledon-tenis-turnuvasina-sponsor-oldu.jpg
Spor

Emirates, Wimbledon Tenis Turnuvası'na Sponsor Oldu

mugla-buyuksehir-okcusu-hazal-avrupa-sampiyonu.jpg
Spor

Muğla Büyükşehir Okçusu Hazal Avrupa Şampiyonu

turkiye-rekoru-dr-murat-kacarin.jpg
Spor

Türkiye rekoru Dr. Murat Kaçar'ın

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!