GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

17-yas-alti-kizlar-avrupa-hentbol-sampiyonasi-d-smart-ve-d-smart-goda.jpg
Spor

17 Yaş Altı Kızlar Avrupa Hentbol Şampiyonası D-Smart ve D-Smart GO’da

yaz-spor-okullari-devam-ediyor.jpg
Spor

yaz spor okulları devam ediyor

kadinlara-ozel-bisiklet-egitimi.jpg
Spor

Kadınlara özel bisiklet eğitimi 

tff-ve-rtukten-yeni-sezon-oncesi-is-birligi.jpg
Spor

TFF ve RTÜK'ten Yeni Sezon Öncesi İş birliği

100-yil-cumhuriyet-bisiklet-turu-2-etabi-amasya-havza-sona-erdi.jpg
Spor

100. Yıl Cumhuriyet Bisiklet Turu 2. Etabı Amasya-Havza Sona Erdi

corendon-tur-operatoru-alanya-programini-genisleterek-kisin-da-operasyonlarini-surdurecek.jpg
Ekonomi

Corendon Tur Operatörü, Alanya programını genişleterek kışın da operasyonlarını sürdürecek

qnb-finansinvest-turkiyenin-en-iyi-yatirim-bankasi-oldu.jpg
Ekonomi

QNB Finansinvest Türkiye'nin en iyi yatırım bankası oldu

axess-ozel-taksit-firsatlariyla-hayati-kolaylastirmaya-devam-ediyor.jpg
Ekonomi

Axess, Özel Taksit Fırsatlarıyla Hayatı Kolaylaştırmaya Devam Ediyor

bas-donmesi-ve-denge-probleminiz-varsa-kulak-kistalleriniz-oynamis-olabilir.jpg
Sağlık

Baş dönmesi ve denge probleminiz varsa, kulak kistalleriniz oynamış olabilir  

epdk-elder-ve-itu-ari-teknokent-enerji-sektoru-girisimleri-icin-guc-birligine-devam-ediyor.jpg
Ekonomi

EPDK, Elder ve İTÜ Arı Teknokent “Enerji Sektörü Girişimleri" için güç birliğine devam ediyor

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!