GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

dimesten-cevreyi-koruyan-yatirim.jpg
Ekonomi

Dimes'ten çevreyi koruyan yatırım 

vakifbank-yurt-disindan-500-milyon-dolar-tutarinda-yeni-kaynak-temin-etti.jpg
Ekonomi

VakıfBank yurt dışından 500 milyon dolar tutarında yeni kaynak temin etti

anadolu-savunma-ile-aselsandan-stratejik-is-ortakligi.jpg
Ekonomi

Anadolu Savunma ile ASELSAN'dan stratejik iş ortaklığı

ing-turkiye-flexi-yaz-ile-calisanlarina-yaz-boyunca-uzaktan-calisma-imkani-sunuyor.jpg
Ekonomi

ING Türkiye, Flexi Yaz ile çalışanlarına yaz boyunca uzaktan çalışma imkanı sunuyor

pg-turkiyede-bayrak-degisimi.jpg
Ekonomi

P&G Türkiye'de Bayrak Değişimi

rekabette-fark-yaratacak-formulleri-paylasti.jpg
Ekonomi

Rekabette fark yaratacak formülleri paylaştı

turkiye-finanstan-tum-bireysel-finansmanlar-icin-hazir-limit.jpg
Ekonomi

Türkiye Finans'tan Tüm Bireysel Finansmanlar için “Hazır Limit"

sicak-havalar-cebinizi-de-bunaltmasin-diye-bu-uyarilara-dikkat-edin.jpg
Ekonomi

Sıcak havalar cebinizi de bunaltmasın diye, Bu uyarılara dikkat edin

yaz-aylarinda-sistitten-korunmak-icin-10-oneri.jpg
Sağlık

Yaz Aylarında Sistitten Korunmak İçin 10 Öneri

sicaga-karsi-en-etkili-kalkan-su-sut-ve-ayran.jpg
Sağlık

Sıcağa karşı en etkili kalkan su, süt ve ayran

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!