GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bahattin-sofuoglundan-cekyada-podyum-basarisi.jpg
Spor

Bahattin Sofuoğlu'ndan Çekya'da Podyum Başarısı

bayraklida-100uncu-yila-ozel-cumhuriyet-turnuvasi.jpg
Spor

Bayraklı'da 100'üncü yıla özel 'Cumhuriyet Turnuvası'

konya-buyuksehir-spor-konya-okculuk-turnuvasina-ev-sahipligi-yapti.jpg
Spor

Konya Büyükşehir Spor Konya Okçuluk Turnuvası'na Ev Sahipliği Yaptı

turkiye-abd-isikkileri-200-yilina-girerken-hedef-100-milyar-dolar-ticaret-hacmi.jpg
Ekonomi

 Türkiye ABD işikkileri 200. Yılına girerken hedef 100 milyar dolar ticaret hacmi 

hem-gunes-koruyucu-kullanip-hem-de-d-vitamininden-faydalanabilirsiniz.jpg
Sağlık

Hem Güneş Koruyucu Kullanıp Hem de D Vitamininden Faydalanabilirsiniz

plaj-voleybolu-turnuvasi-cekismeli-musabakalar-ile-tamamlandi.jpg
Spor

Plaj voleybolu turnuvası çekişmeli müsabakalar ile tamamlandı 

buyukakin-korfez-su-sporlarinin-merkezi-olacak.jpg
Spor

Büyükakın: Körfez su sporlarının merkezi olacak

multinet-up-calisan-yardimi-yapan-sirket-sayisi-her-sene-artiyor.jpg
Ekonomi

Multinet Up: “Çalışan yardımı yapan şirket sayısı her sene artıyor"

aksigorta-genis-yat-sigortasi-kapsamiyla-denizde-guvence-sunuyor.jpg
Ekonomi

Aksigorta, Geniş Yat Sigortası Kapsamıyla Denizde Güvence Sunuyor

unicef-ve-netflix-deprem-bolgesindeki-gencler-icin-guclerini-birlestiriyor.jpg
Ekonomi

UNICEF ve Netflix deprem bölgesindeki gençler için güçlerini birleştiriyor

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!