GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

dev-alman-sirketinde-ust-duzey-atama.jpg
Ekonomi

Dev Alman şirketinde üst düzey atama

shellden-ust-duzey-uluslararasi-atama.jpg
Ekonomi

Shell'den Üst Düzey Uluslararası Atama

kripto-para-piyasasi-hafta-sonunu-yatay-kapatti.jpg
Ekonomi

Kripto para piyasası hafta sonunu yatay kapattı

turizm-geliri-gecen-yilin-ayni-ceyregine-gore-yuzde-231-artti.jpg
Ekonomi

Turizm geliri geçen yılın aynı çeyreğine göre yüzde 23,1 arttı

hizmet-uretici-fiyat-endeksi-h-ufe-yillik-yuzde-6890-aylik-yuzde-957-artti.jpg
Ekonomi

Hizmet Üretici Fiyat Endeksi (H-ÜFE) yıllık yüzde 68,90, aylık yüzde 9,57 arttı

nivogo-yilin-ilk-yarisinda-7-4-milyon-insanin-bir-yillik-icme-su-ihtiyaci-kadar-suyu-kurtardi.jpg
Ekonomi

Nivogo yılın ilk yarısında 7.4 milyon insanın bir yıllık içme su ihtiyacı kadar suyu kurtardı

axa-sigortada-ust-duzey-atamalar.jpg
Ekonomi

AXA Sigorta'da Üst Düzey Atamalar

esrefpasa-hastanesi-akupunktur-ve-hipnoz-tedavisine-basladi.jpg
Sağlık

Eşrefpaşa Hastanesi akupunktur ve hipnoz tedavisine başladı

prof-dr-yumushan-gunay-sosyal-medya-paylasimlari-dis-estetigine-talebi-artirdi.jpg
Sağlık

Prof. Dr. Yumuşhan Günay: “Sosyal medya paylaşımları diş estetiğine talebi artırdı"

red-bull-back-lineda-kupanin-sahibi-belli-oldu.jpg
Spor

Red Bull Back Line'da Kupanın Sahibi Belli Oldu

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!