GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

turkiye-karate-federasyonu-baskani-aslan-abid-uguz-d-smart-ekranlarinda-yayinlanan-haftanin-konugu-programina-konuk-oldu.jpg
Spor

Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Aslan Abid Uğuz D-Smart ekranlarında yayınlanan Haftanın Konuğu Programına Konuk Oldu

akkuyu-ngsde-elektrik-salt-tesisinin-montajina-baslandi.jpg
Ekonomi

Akkuyu NGS'de Elektrik Şalt Tesisinin Montajına Başlandı

borsa-istanbulda-gong-kaleseramik-icin-caldi.jpg
Ekonomi

Borsa İstanbul'da gong Kaleseramik için çaldı

ihracatcilar-icin-artirilan-finansman-destegi-yuzde-58-enflasyon-hedefinin-tutmasi-icin-hayati-oneme-sahip.jpg
Ekonomi

İhracatçılar için artırılan finansman desteği yüzde 58 enflasyon hedefinin tutması için hayati öneme sahip

yemeksepeti-turkiyenin-dijital-itibar-raporunda-sektor-lideri-oldu.jpg
Ekonomi

Yemeksepeti, Türkiye'nin Dijital İtibar Raporu'nda Sektör Lideri Oldu

bybit-ve-oracle-red-bull-racing-cigir-acici-bir-dijital-sanat-is-birligi-olan-velocity-serisini-gururla-sunar.jpg
Ekonomi

Bybit ve Oracle Red Bull Racing, çığır açıcı bir dijital sanat iş birliği olan “Velocity Serisi"ni gururla sunar

gezinomi-ve-fly-kibris-hava-yollari-arasinda-yeni-anlasma.jpg
Ekonomi

Gezinomi ve Fly Kıbrıs Hava Yolları Arasında Yeni Anlaşma

hepsiburada-ve-sekerbanktan-kadin-kooperatiflerine-dijital-reklam-destek-paketi-kapsaminda-20-milyon-tl-lik-satis-hacmi-imkani.jpg
Ekonomi

Hepsiburada ve Şekerbank'tan, kadın kooperatiflerine dijital reklam destek paketi kapsamında 20 milyon TL lik satış hacmi imkanı

catilarda-solar-enerji-cozumleri-icin-egitimler-basladi.jpg
Ekonomi

Çatılarda solar enerji çözümleri için eğitimler başladı

orkun-olgar-isvicrenin-lugano-kentinde-paolo-ardoino-ve-derya-turker-ile-kriptoyu-konustu.jpg
Ekonomi

Orkun Olgar, İsviçre'nin Lugano kentinde Paolo Ardoino ve Derya Türker ile kriptoyu konuştu!

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!