Özgür Haberci © 2022-2024 Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. Ekonomi
  3. Bybit ve Oracle Red Bull Racing, çığır açıcı bir dijital sanat iş birliği olan “Velocity Serisi"ni gururla sunar

Bybit ve Oracle Red Bull Racing, çığır açıcı bir dijital sanat iş birliği olan “Velocity Serisi"ni gururla sunar

-
11 0

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto para borsası Bybit, Oracle Red Bull Racing ve tanınmış dijital sanatçılarla gerçekleştirdiği, eşi benzeri görülmemiş bir ortak çalışma olan Velocity Serisi’ni duyurmaktan büyük bir heyecan duyuyor. Bu girişim, yarış ekibi verilerinden ve RB19 F1 aracının telemetrisinden esinlenen benzersiz dijital koleksiyon eşyaları tasarlanmasına ön ayak olarak sanat ve yarış dünyasını bir araya getirecek.

Velocity Serisi, bir F1 ekibi ile bir grup seçkin dijital sanatçı arasındaki ilk ortak çalışmayı temsil ediyor. Girişime katılan sanatçı grubu, büyük başarılar elde etmiş isimlerden oluşuyor. Ayrıca bu sanatçıların istisnai yetenekleri, hem geliştiriciler hem de koleksiyoncular tarafından dünya çapında övgüyle karşılanıyor. Seri, birden çok çalışma alanını içine alan bir yaklaşımla oluşturduğu dinamik şekiller ve soyut formlarla tanınan Hollandalı ünlü sanatçı Rik Oostenbroek ile başlıyor.

Yeni gelişen sanat ve teknolojilere yönelik bir vakıf olan AOI ile iş birliği içinde düzenlenen bu seri, Formula1 2023 sezonunda gerçekleşecek Hollanda, Japonya, ABD ve Abu Dabi Grand Prix’lerinin tarihine denk gelen dört ayrı lansmandan oluşacak (gerçek tarihler değişikliğe tabi olabilir). Bu aşamaların her birinde, yalnızca Velocity Pass sahipleri tarafından erişilebilecek sınırlı sayıda NFT koleksiyonunun dâhil olduğu bir dizi NFT koleksiyonu sunulacak ve herkese açık bir NFT satışı (sınırsız sayıda) düzenlenecek.

Bir motor sporları ekibince düzenlenmesi açısından türünün tek örneği olan Velocity Pass, sezon boyunca gelişimini sürdürecek dinamik bir sanat çalışmasını temsil ediyor. Velocity Pass aynı zamanda, sanatseverlerin devam eden Velocity Serisi girişimine öncelikli erişim elde etmesine olanak tanıyan seçkin bir NFT, dolayısıyla sahiplerine çok çeşitli avantajlar getiriyor.

Velocity Pass sahipleri, Velocity Serisi’nin dört aşamasında da düzenlenen sahiplere özel NFT satışına katılarak önemli sanatçıların dijital başyapıtlarını koleksiyonlarına ekleyebilirler. Ayrıca her bir aşamada sunulan sınırsız sayıdaki NFT satışından ücretsiz bir NFT kazanabilir, böylece koleksiyonlarının değerini daha da artırabilirler. Avantajlar bunlarla da sınırlı değil. Velocity Pass sahipleri, Oracle Red Bull Racing deneyimlerine erişim sağlayabilecek ve Oracle Red Bull Racing ile Bybit’in sunduğu nadir ödüllerden kazanma fırsatı yakalayacaklar.

Oracle Red Bull Racing’in Taraftar Etkileşimi Sorumlusu Caroline Buckland konuya dair şunları söyledi: “Velocity Serisi için Bybit’le ve son derece yetenekli bir sanatçı grubuyla iş birliği yapmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Bu seri kapsamında yayınlanan NFT’ler sınırlı sayıda sunuluyor, ayrıca yarış ekibimizin becerisini ve günden güne artan performansını gerçek anlamda en iyi şekilde yansıtıyor. Her koleksiyon, sanatçıların kendilerine özgü tarzını yansıtıyor, dolayısıyla koleksiyonerler ve taraftarlarca yoğun rağbet görüyor.”

Bybit’in İş Ortaklıkları Sorumlusu Anndy Lian ise şu açıklamalarda bulundu: “Uzun süreli bir stratejik iş ortaklığı içinde olan Bybit ile Oracle Red Bull Racing, dünyanın en iyi dijital sanatçılarının yaratıcı yeteneğini en son teknolojiyle buluşturan Velocity Serisi’nin lansmanını duyurmaktan büyük bir heyecan duyuyor. Bu seri, güçlerimizi birleştirip hızla gelişen Web3 dünyasındaki konumumuzu daha da ileri taşıyabilmemize yardımcı olacak. Velocity Serisi, müşterilerimiz ve taraftarlarla etkileşim kurabilmemiz için eşsiz bir fırsat sunuyor. İş birliğimiz aracılığıyla yaratıcı çalışmaları daha da çok destekleyebilecek olmak bizi heyecanlandırıyor.”

Bu iş birliği, en son inovasyonlarla yaratıcı ifade gücünün kesişim noktasını temsil ediyor. Ayrıca sanatseverlerin, koleksiyoncuların ve yarış taraftarlarının, sanat ve yarış sporu verilerinden oluşan bu benzersiz füzyonla etkileşim kurabilmeleri için eşsiz bir fırsat.

Velocity Serisi hakkında daha fazla bilgi ve gelişme için lütfen Bybit’in resmî web sitesini ziyaret edin veya Bybit ile Oracle Red Bull Racing’in sosyal medya platformlarındaki hesaplarını takip edin.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir