GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

cansever-ve-dj-mahmut-gorgen-in-guclu-isbirligi-deli-yuregim.jpg
Magazin

Cansever ve DJ Mahmut Görgen' in Güçlü Işbirliği “Deli Yüreğim”

kartingte-3-ayak-tamamlandi.jpg
Spor

Kartingte 3. Ayak Tamamlandı

su-sporlari-festivali-coskuyla-tamamlandi.jpg
Spor

Su Sporları Festivali coşkuyla tamamlandı

tff-2-lig-ve-tff-3-lig-2023-2024-sezonu-fiksturu-cekildi.jpg
Spor

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig 2023-2024 Sezonu Fikstürü Çekildi

turkiye-sigorta-sigortacilik-okulu-ile-calisanlarinin-gelisimine-yatirim-yapiyor.jpg
Ekonomi

Türkiye Sigorta, “Sigortacılık Okulu" ile Çalışanlarının Gelişimine Yatırım Yapıyor

asce-gyo-halka-arz-ediliyor.jpg
Ekonomi

ASCE GYO halka arz ediliyor

allianz-trade-kuresel-ekonomide-toparlanma-2024-ortalarinda-baslayabilir.jpg
Ekonomi

Allianz Trade: Küresel ekonomide toparlanma 2024 ortalarında başlayabilir

bayer-ve-yganin-bilimle-bulus-projesinde-hayata-gecirilecek-projeler-belli-oldu.jpg
Ekonomi

Bayer ve YGA'nın “Bilimle Buluş" Projesi'nde hayata geçirilecek projeler belli oldu

vodafone-turkiye-2023-24-mali-yili-birinci-ceyrek-sonuclarini-acikladi.jpg
Ekonomi

Vodafone Türkiye 2023-24 Mali Yılı Birinci Çeyrek sonuçlarını açıkladı

izmirin-kizlarinin-bilegi-bukulmedi.jpg
Spor

İzmir'in kızlarının bileği bükülmedi

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!