GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

canikli-sporcular-madalyalara-doymuyor.jpg
Spor

Canikli Sporcular Madalyalara Doymuyor 

milli-judocularimiz-avrupa-genclik-yaz-olimpiyat-festivalinde-turkiyeyi-temsil-edecek.jpg
Spor

Milli Judocularımız Avrupa Gençlik Yaz Olimpiyat Festivali'nde Türkiye'yi Temsil Edecek

edremitte-500-pehlivan-kol-baglayacak.jpg
Spor

Edremit'te 500 pehlivan kol bağlayacak

hamdi-ulukaya-girisimi-anadoludan-cikan-girisimlere-dunya-markasi-olma-yolunda-onculuk-ediyor.jpg
Ekonomi

Hamdi Ulukaya Girişimi, Anadolu'dan Çıkan Girişimlere Dünya Markası Olma Yolunda Öncülük Ediyor

muayene-ve-tedavi-harcamalari-hanelerin-yuzde-73une-cok-yuk-getirdi.jpg
Sağlık

Muayene ve tedavi harcamaları hanelerin yüzde 7,3'üne çok yük getirdi

kadin-hastaliklarinda-kucuk-kesi-ve-robotik-cerrahi-konforu.jpg
Sağlık

Kadın Hastalıklarında Küçük Kesi ve Robotik Cerrahi Konforu

geleneksel-ve-tamamlayici-tedavi-yaklasimi-refleksoloji.jpg
Sağlık

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tedavi Yaklaşımı: Refleksoloji

prof-dr-murat-arslan-duzenli-veteriner-hekim-kontrolleri-yalnizca-kedilerin-degil-insanlarin-da-sagligini-korur.jpg
Sağlık

Prof. Dr. Murat Arslan: Düzenli Veteriner Hekim Kontrolleri Yalnızca Kedilerin Değil, İnsanların da Sağlığını Korur!

endometriozis-ve-infertilite-tedavisinde-elektromanyetik-stimulasyon-yontemiyle-olumlu-sonuclar-elde-edilebiliyor.jpg
Sağlık

“Endometriozis ve İnfertilite Tedavisinde Elektromanyetik Stimülasyon Yöntemiyle Olumlu Sonuçlar Elde Edilebiliyor"

karting-sampiyonasi-3-ayak-tamamlandi.jpg
Spor

Karting şampiyonası 3. ayak tamamlandı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!