GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

elektronik-cihazlar-uykusuzluga-neden-olabilir.jpg
Sağlık

Elektronik cihazlar uykusuzluğa neden olabilir

kurekte-kadinlardan-buyuk-basari.jpg
Spor

Kürekte kadınlardan büyük başarı 

rahvan-atlar-degirmenderede-sampiyonluga-kostu.jpg
Spor

Rahvan atlar değirmendere'de şampiyonluğa koştu   

basarili-sporculardan-baskan-atabaya-ziyaret.jpg
Spor

Başarılı sporculardan başkan atabay'a ziyaret 

istanbulun-en-buyuk-sahnesi-yby-woodsta-teoman-firtinasi-esti.jpg
Magazin

İstanbul'un En Büyük Sahnesi YBY Woods'ta Teoman Fırtınası Esti

can-dostlarin-mamalari-turkiyede-uretiliyor-turkiye-kedi-kopek-mamasi-ihracatinda-100-milyon-dolar-hedef-koydu.jpg
Ekonomi

Can dostların mamaları Türkiye'de üretiliyor Türkiye, kedi-köpek maması ihracatında 100 milyon dolar hedef koydu

vodafone-paydaslariyla-surdurulebilirlik-hedeflerini-konustu.jpg
Ekonomi

Vodafone paydaşlarıyla sürdürülebilirlik hedeflerini konuştu

navlun-piyasasinin-2025-yilina-kadar-yuzde-53-buyuyerek-189-trilyon-dolara-ulasmasi-bekleniyor.jpg
Ekonomi

Navlun Piyasasının 2025 Yılına Kadar Yüzde 5,3 Büyüyerek 18,9 Trilyon Dolara Ulaşması Bekleniyor

enlerin-festivali-istanbul-festivali-yildiz-tilbe-konseri-ile-kapilarini-acti.jpg
Magazin

En'lerin festivali İstanbul Festivali Yıldız Tilbe konseri ile kapılarını açtı!

kenan-dogulu-binlerce-hayrani-ile-ankarada-bulustu.jpg
Magazin

Kenan Doğulu binlerce hayranı ile Ankara'da buluştu

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!