GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

merkezefendide-yenileme-islemi-biten-tasinmaz-satista.jpg
Ekonomi

Merkezefendi'de Yenileme İşlemi Biten Taşınmaz Satışta

faiz-artisi-sonrasi-kredi-taleplerindeki-yatay-seyir-gecici-olabilir.jpg
Ekonomi

Faiz artışı sonrası kredi taleplerindeki yatay seyir geçici olabilir

son-donemin-parlayan-altcoinleri.jpg
Ekonomi

Son dönemin parlayan altcoinleri

yazin-kavurucu-sicaklarinda-8-beslenme-onerisi.jpg
Sağlık

Yazın kavurucu sıcaklarında 8 beslenme önerisi

iyi-korunmus-saglikli-bir-beyine-ihtiyacimiz-var.jpg
Sağlık

İyi korunmuş sağlıklı bir beyine ihtiyacımız var

nocturne-ve-hande-ercel-yazi-harika-bir-davetle-karsiladi.jpg
Magazin

Nocturne ve Hande Erçel Yazı Harika Bir Davetle Karşıladı!

dikkat-enerji-icecekleri-kalbimize-zarar-veriyor.jpg
Sağlık

Dikkat! Enerji İçecekleri Kalbimize Zarar Veriyor

mobilya-sektore-20-yilda-20-kat-buyudu.jpg
Ekonomi

Mobilya sektöre 20 yılda 20 kat büyüdü 

algida-turkiye-ford-otosan-is-birligi-ile-sehir-ici-lojistik-operasyonunda-elektrikli-arac-kullanan-ilk-marka-oldu.jpg
Ekonomi

Algida Türkiye, Ford Otosan iş birliği ile şehir içi lojistik operasyonunda elektrikli araç kullanan ilk marka oldu.

lozan-zeferinin-100-yili-cankayada-kutlaniyor.jpg
Ekonomi

Lozan zeferinin 100. Yılı Çankaya'da kutlanıyor 

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!