GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

iki-basarili-ismin-yunanistan-cikarmasi.jpg
Magazin

İki başarılı ismin Yunanistan çıkarması

karsiyakada-kano-kurslari-devam-ediyor.jpg
Spor

Karşıyaka'da kano kursları devam ediyor

turkiyenin-en-prestijli-ve-uzun-rotali-yat-yarisi.jpg
Spor

Türkiye'nin En Prestijli ve Uzun Rotalı Yat Yarışı

ciftlik-bayir-yolunda-10-bin-500-metre-sathi-kaplama-yapildi.jpg
Ekonomi

Çiftlik-Bayır Yolunda 10 Bin 500 Metre Sathi Kaplama Yapıldı

maden-sektoru-minexte-bulusacak.jpg
Ekonomi

Maden sektörü MINEX'te buluşacak

izmirin-yeni-spor-uygulamasi-sporizmir-kullanima-sunuldu.jpg
Spor

İzmir’in yeni spor uygulaması Sporİzmir kullanıma sunuldu

cumhuriyetin-100-yilinda-sivastan-ankaraya-uluslararasi-bisiklet-turu-1-5-agustos-2023.jpg
Spor

Cumhuriyetin 100.Yılında Sivas'tan Ankara'ya Uluslararası Bisiklet Turu-1-5 Ağustos 2023

multinet-up-mobil-uygulamamiz-multipay-ile-yemek-karti-kullanicilarina-puruzsuz-bir-odeme-deneyimi-sunuyor.jpg
Ekonomi

Multinet Up: “Mobil uygulamamız MultiPay ile yemek kartı kullanıcılarına pürüzsüz bir ödeme deneyimi sunuyor

ana-sigortadan-yatarak-tamamlayici-saglik-sigortasi.jpg
Sağlık

Ana Sigorta'dan Yatarak Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

tskbye-surdurulebilirlik-kriterlerine-endeksli-123-milyon-dolarlik-sendikasyon-kredisi.jpg
Ekonomi

TSKB'ye Sürdürülebilirlik Kriterlerine Endeksli 123 Milyon Dolarlık Sendikasyon Kredisi

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!