GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bayrakli-belediyesinin-yuzme-havuzuna-buyuk-ilgi.jpg
Spor

Bayraklı Belediyesinin yüzme havuzuna büyük ilgi

teksut-bandirmaspor-kulubunun-yeni-isim-sponsoru-oldu.jpg
Spor

Teksüt, Bandırmaspor Kulübü'nün yeni isim sponsoru oldu

kartepenin-sporculari-birincilikle-dondu.jpg
Spor

Kartepe'nin Sporcuları birincilikle döndü

plaj-voleybolunda-bioderma-pro-beach-tour-oludeniz-etabi-pazar-canli-yayinla-d-smart-ve-d-smart-goda.jpg
Spor

Plaj voleybolunda Bioderma Pro Beach Tour Ölüdeniz Etabı Pazar canlı yayınla D-Smart ve D-Smart Go'da

selcuklu-belediyesi-sentetik-cim-saha-ve-idari-bina-duzenlenen-torenle-acildi.jpg
Spor

Selçuklu Belediyesi Sentetik Çim Saha ve İdari Bina düzenlenen törenle açıldı

marriott-international-uc-luks-marka-otelinde-ust-duzey-atama.jpg
Ekonomi

Marriott International, Üç Lüks Marka Otelinde Üst Düzey Atama

hamdi-akindan-genclere-is-hayati-ogutleri.jpg
Ekonomi

Hamdi Akın'dan Gençlere İş Hayatı Öğütleri

turk-moda-endustrisi-almanya-ve-abd-pazarlarinda-buyuyecek.jpg
Ekonomi

Türk moda endüstrisi Almanya ve ABD pazarlarında büyüyecek

guneydogu-anadoluya-2023-sonuna-kadar-8-3-milyar-tl-yatirim.jpg
Ekonomi

Güneydoğu Anadolu'ya 2023 Sonuna Kadar 8.3 Milyar TL Yatırım

tesvik-ve-hibeler-ekonomik-buyumeye-katki-sagliyor.jpg
Ekonomi

Teşvik ve Hibeler ekonomik büyümeye katkı sağlıyor

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!