GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

mitsubishi-electric-owariasahi-aichide-ikinci-uretim-binasini-ekleyecek.jpg
Ekonomi

Mitsubishi Electric, Owariasahi Aichi'de İkinci Üretim Binasını Ekleyecek

tskbnin-bilim-temelli-sera-gazi-emisyonlari-azaltim-hedefleri-onaylandi.jpg
Ekonomi

TSKB'nin Bilim Temelli Sera Gazı Emisyonları Azaltım Hedefleri Onaylandı

trpharm-ceo-pharma-ile-guclerini-birlestirdi.jpg
Ekonomi

TRPharm, CEO Pharma ile Güçlerini Birleştirdi

signandgo-e-posta-imzalarindan-yeni-bir-pazarlama-alani-yaratti.jpg
Ekonomi

Signandgo E-posta imzalarından yeni bir pazarlama alanı yarattı

ucretli-calisan-sayisi-yillik-yuzde-40-artti.jpg
Ekonomi

Ücretli çalışan sayısı yıllık yüzde 4,0 arttı

tarim-urunleri-uretici-fiyat-endeksi-tarim-ufe-yillik-yuzde-5793-aylik-yuzde-404-artti.jpg
Ekonomi

Tarım ürünleri üretici fiyat endeksi (Tarım-ÜFE) yıllık yüzde 57,93, aylık yüzde 4,04 arttı

turkiye-genelinde-haziran-ayinda-83-bin-636-konut-satildi.jpg
Ekonomi

Türkiye genelinde Haziran ayında 83 bin 636 konut satıldı

emirates-seyahat-ortaklariyla-kurdugu-rakipsiz-ucus-agi-ile-800den-fazla-sehre-ulasarak-dunyanin-kapilarini-gezginlere-aciyor.jpg
Ekonomi

Emirates, seyahat ortaklarıyla kurduğu rakipsiz uçuş ağı ile 800'den fazla şehre ulaşarak, dünyanın kapılarını gezginlere açıyor

pepsico-buyumesini-2023-yilinda-da-surduruyor.jpg
Ekonomi

PepsiCo Büyümesini 2023 Yılında da Sürdürüyor

teknosa-magaza-yatirimlarinda-hiz-kesmiyor.jpg
Ekonomi

Teknosa mağaza yatırımlarında hız kesmiyor

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!