GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

funda-arar-yby-woods-sahnesinde-ozkan-uguru-ele-gune-karsi-sarkisiyla-andi.jpg
Magazin

Funda Arar YBY Woods Sahnesinde Özkan Uğur'u Ele Güne Karşı şarkısıyla andı

golcukspor-gurescilerinden-kirkpinarda-buyuk-basari.jpg
Spor

Gölcükspor güreşçilerinden kırkpınar’da büyük başarı 

cankaya-belediyesi-gesk-b1-futbol-takimi-ozbekistan-b1-futbol-milli-taikimini-3-0-yendi.jpg
Spor

Çankaya Belediyesi Gesk B1 futbol takımı Özbekistan B1 futbol Milli taıkımını 3-0 yendi

sporculara-ulasim-destegi.jpg
Spor

Sporculara ulaşım desteği

nagihan-karadereye-fenomen-modaci-sevgili.jpg
Magazin

Nagihan Karadere'ye “Fenomen” modacı sevgili

ucurtma-senligi-etkinlik-duyurusu.jpg
Spor

Uçurtma Şenliği Etkinlik Duyurusu

perakendeci-musterisini-veri-ile-okuyor.jpg
Ekonomi

Perakendeci müşterisini veri ile okuyor

anadolu-efes-spor-kulubu-sosyal-sorumluluk-projesiyle-one-team-odullerinde-finale-kalan-takimlardan-biri-oldu.jpg
Spor

Anadolu Efes Spor Kulübü, Sosyal Sorumluluk Projesiyle One Team Ödülleri'nde Finale Kalan Takımlardan Biri Oldu

esrefpasa-hastanesinin-evde-bakim-ekipleri-18-bin-kisiye-derman-oldu.jpg
Sağlık

Eşrefpaşa Hastanesi'nin evde bakım ekipleri 18 bin kişiye derman oldu

kinikta-yuzme-bilmeyen-cocuk-kalmayacak.jpg
Spor

Kınık'ta yüzme bilmeyen çocuk kalmayacak

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!