GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

yanlis-fircalama-dis-eti-cekilmesine-sebep-olabilir.jpg
Sağlık

Yanlış fırçalama diş eti çekilmesine sebep olabilir

pepsi-ve-uraz-kaygilaroglu-ile-yazin-keyifli-anlarini-doya-doya-yasa.jpg
Magazin

Pepsi ve Uraz Kaygılaroğlu ile Yazın Keyifli Anlarını Doya Doya Yaşa

dag-bisikleti-sampiyonasinda-dostumdan-2-derece.jpg
Spor

Dağ Bisikleti Şampiyonasında Dostum'dan 2 Derece

gosb-teknopark-ur-ge-projesi-era-ile-uluslararasi-pazarlari-hedefine-aldi.jpg
Ekonomi

GOSB Teknopark, UR-GE Projesi ERA ile Uluslararası Pazarları Hedefine Aldı

aytemiz-fortune-500-turkiye-listesinde-ilk-50-sirket-arasinda.jpg
Ekonomi

Aytemiz, Fortune 500 Türkiye listesinde ilk 50 şirket arasında

ak-portfoy-turkiyenin-ilk-buyuyen-sirketler-hisse-senedi-fonu-ile-turkiyenin-yildizlarina-yatirim-firsati-sunuyor.jpg
Ekonomi

Ak Portföy, Türkiye'nin ilk Büyüyen Şirketler Hisse Senedi Fonu ile Türkiye'nin Yıldızlarına Yatırım Fırsatı Sunuyor!

akkuyu-ngs-sahasina-personel-egitimi-icin-tam-olcekli-simulator-getirildi.jpg
Ekonomi

Akkuyu NGS Sahasına Personel Eğitimi İçin Tam Ölçekli Simülatör Getirildi

yahyalidan-dunyanin-bir-cok-bolgesine-kiraz-ihracati-yapiliyor.jpg
Ekonomi

Yahyalı'dan Dünya'nın bir çok bölgesine kiraz ihracatı yapılıyor

aem-technologies-atommash-cindeki-xudapu-ngs-icin-yeni-ekipmanlarin-uretimini-tamamladi.jpg
Ekonomi

AEM-Technologies Atommash, Çin'deki Xudapu NGS' İçin Yeni Ekipmanların Üretimini Tamamladı

nilsu-berfin-aktas-mustafa-mert-koc-ile-uyum-yakaladik.jpg
Magazin

Nilsu Berfin Aktaş “Mustafa Mert Koç ile uyum yakaladık”

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!