GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

avcilarli-sporcular-madalyaya-doymuyor.jpg
Spor

Avcılarlı Sporcular Madalyaya Doymuyor

terminator-lakapli-kadir-yildirim-ve-iron-man-lakapli-muhammed-dursun-haftanin-konugu-programina-konuk-oldular.jpg
Spor

Terminatör lakaplı Kadir Yıldırım ve Iron Man Lakaplı Muhammed Dursun Haftanın Konuğu Programına Konuk Oldular

emilli-futbol-takimi-fifae-nations-cup-2023te-ilk-maclarina-cikiyor.jpg
Spor

eMilli Futbol Takımı, FIFAe Nations Cup 2023'te İlk Maçlarına Çıkıyor

kemer-belediyesinden-sporculara-ulasim-destegi.jpg
Spor

Kemer Belediyesi'nden sporculara ulaşım desteği

akbank-ve-ebrd-afet-bolgesi-icin-90-milyon-dolara-kadar-kredi-destegi-anlasmasi-imzaladi.jpg
Ekonomi

Akbank ve EBRD, Afet Bölgesi için 90 Milyon Dolara Kadar Kredi Desteği Anlaşması İmzaladı

ask-i-memnunun-cemilesi-maga-konustu.jpg
Magazin

Aşk-ı Memnu'nun Cemilesi MAG'a konuştu

red-bull-back-lineda-izmir-elemelerinin-kazananlari-belli-oldu.jpg
Spor

Red Bull Back Line'da İzmir Elemelerinin Kazananları Belli Oldu

egitimi-tamamlayan-dagcilar-zirveye-yurudu.jpg
Spor

Eğitimi Tamamlayan Dağcılar Zirveye Yürüdü

portatif-havuzlar-bu-yaz-da-izmirli-cocuklari-sevindirecek.jpg
Spor

Portatif havuzlar bu yaz da İzmirli çocukları sevindirecek

niluferli-sporcular-karate-turnuvasindan-odulle-dondu.jpg
Spor

Nilüferli sporcular Karate Turnuvası'ndan ödülle döndü

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!