GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

groupe-seb-turkiye-satis-ve-perakende-direktoru-sukru-cetinkaya-oldu.jpg
Ekonomi

Groupe SEB Türkiye Satış ve Perakende Direktörü Şükrü Çetinkaya oldu

gunes-kremi-secerken-7-onemli-kurala-dikkat.jpg
Sağlık

Güneş Kremi Seçerken 7 Önemli Kurala Dikkat!

torbali-belediyesinde-yuzme-kurslari-basladi.jpg
Spor

Torbalı Belediyesi'nde yüzme kursları başladı

besiktas-hazirlik-maclari-sadece-s-sport-plusta.jpg
Spor

Beşiktaş Hazırlık Maçları sadece S Sport Plus'ta

yazlik-bolgelerde-ev-kiralari-otellerle-yarisiyor.jpg
Ekonomi

Yazlık Bölgelerde Ev Kiraları Otellerle Yarışıyor

sanayi-uretimi-yillik-yuzde-02-azaldi.jpg
Ekonomi

Sanayi üretimi yıllık yüzde 0,2 azaldı

ticari-sut-isletmelerince-944-bin-349-ton-inek-sutu-toplandi.jpg
Ekonomi

Ticari süt işletmelerince 944 bin 349 ton inek sütü toplandı

tavuk-eti-uretimi-210-bin-14-ton-tavuk-yumurtasi-uretimi-164-milyar-adet-olarak-gerceklesti.jpg
Ekonomi

Tavuk eti üretimi 210 bin 14 ton, tavuk yumurtası üretimi 1,64 milyar adet olarak gerçekleşti

hangikrediye-yeni-cto-atamasi.jpg
Ekonomi

Hangikredi'ye yeni CTO ataması

ey-turkiye-yeni-sirket-ortaklariyla-buyumeye-devam-ediyor.jpg
Ekonomi

EY Türkiye, yeni şirket ortaklarıyla büyümeye devam ediyor

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!