GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ibb-orman-bakanligindan-satin-aldi.jpg
Ekonomi

İBB, Orman Bakanlığı'ndan satın aldı

bagcilarli-engelli-milli-atletler-para-atletizm-dunya-sampiyonasinda-ulkemizi-temsil-edecekler.jpg
Spor

Bağcılarlı engelli milli atletler, Para Atletizm Dünya Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecekler

baskent-kurek-yarislarina-ev-sahipligi-yapti.jpg
Spor

Başkent kürek yarışlarına ev sahipliği yaptı

red-bull-yagli-direk-etkinliginde-kazanan-belli-oldu.jpg
Spor

Red Bull Yağlı Direk Etkinliğinde Kazanan Belli Oldu

kirkpinarda-baspehlivan-yusuf-can-zeybek.jpg
Spor

Kırkpınar'da Başpehlivan Yusuf Can Zeybek

soyerden-ureticilere-lavanta-isleme-tesisi-mujdesi.jpg
Ekonomi

Soyer'den üreticilere lavanta işleme tesisi müjdesi

asik-veyselin-turkuleri-yavuz-bingol-tarafindan-kocaelide-seslendirildi.jpg
Magazin

Âşık Veysel'in türküleri Yavuz Bingöl tarafından Kocaeli'de seslendirildi

sporun-baskenti-kocaelinin-basarili-sporculari-baskan-buyukakin-ile-bulustu.jpg
Spor

Sporun Başkenti Kocaeli'nin Başarılı Sporcuları Başkan Büyükakın ile buluştu

kadin-kooperatifleri-uretiyor-yarinlar-kazaniyor.jpg
Ekonomi

Kadın Kooperatifleri Üretiyor Yarınlar Kazanıyor

canik-belediyesi-hanim-konaklarindan-sergi.jpg
Ekonomi

Canik Belediyesi Hanım Konakları'ndan Sergi

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!