GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

binlerce-hayrani-duman-konseri-icin-turkcell-vadiye-akin-etti.jpg
Magazin

Binlerce hayranı Duman konseri için Turkcell Vadi'ye akın etti

serdar-ortac-sarkilariyla-costurdu-yby-woodsta-seyirci-rekoru-kirdi.jpg
Magazin

Serdar Ortaç şarkılarıyla coşturdu, YBY Woods'ta seyirci rekoru kırdı

havali-denizin-kafa-kagidi-yayinda.jpg
Magazin

Havalı Deniz'in Kafa Kağıdı yayında

kenan-doguludan-unutulma-ege-konserleri.jpg
Magazin

Kenan Doğulu'dan unutulma Ege konserleri

tibbi-aromatik-bitki-yetistiriciliginde-yeni-urun-kekik.jpg
Ekonomi

Tıbbi Aromatik Bitki Yetiştiriciliğinde yeni ürün; kekik

cumhurbaskanligi-4-uluslararasi-yat-yarisi-mugla-ve-istanbulda-duzenlenecek.jpg
Spor

Cumhurbaşkanlığı 4. Uluslararası Yat Yarışı Muğla ve İstanbul'da Düzenlenecek

golcuk-belediyespor-pehlivanlari-kirkpinarda-mucadele-edecek.jpg
Spor

Gölcük Belediyespor Pehlivanları Kırkpınar'da mücadele edecek

oguz-han-evcimen-bu-meslek-genlerimde-var.jpg
Ekonomi

Oğuz Han Evcimen: 'Bu Meslek Genlerimde var'

cigdem-akman-odullere-doymuyor.jpg
Ekonomi

Çiğdem Akman Ödüllere Doymuyor

dicle-elektrik-acikladi-mardinde-toplam-elektrik-borcu-6-3-milyar-tlye-ulasti.jpg
Ekonomi

Dicle Elektrik Açıkladı: Mardin'de Toplam Elektrik Borcu 6.3 Milyar TL'ye Ulaştı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!