GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ceviz-ureticileri-dernegi-yerli-cevizde-verimi-artirmak-icin-is-birligi-cok-onemli.jpg
Ekonomi

Ceviz Üreticileri Derneği: Yerli cevizde verimi artırmak için iş birliği çok önemli

idrarini-tutan-cocuklarda-enfeksiyon-riski-artiyor.jpg
Sağlık

İdrarını Tutan Çocuklarda Enfeksiyon Riski Artıyor

kartepe-yaz-spor-okullari-sezonu-acti.jpg
Spor

 Kartepe yaz spor okulları sezonu açtı 

karateciler-kusak-atladi.jpg
Spor

Karateciler kuşak atladı

aksa-dogalgazdan-yeni-kampanya-dogal-gaz-ekonomisi-baglanti-bedeline-4-taksit-firsatiyla.jpg
Ekonomi

Aksa Doğalgaz'dan yeni kampanya: Doğal gaz ekonomisi bağlantı bedeline 4 taksit fırsatıyla

dijital-yatirimlarimiza-araliksiz-devam-ediyoruz.jpg
Ekonomi

“Dijital yatırımlarımıza aralıksız devam ediyoruz"

ekonomik-krize-ragmen-izmirde-yatirim-suruyor.jpg
Ekonomi

Ekonomik krize rağmen İzmir'de yatırım sürüyor

mark-eliyahu-about-love-turnesiyle-30-kasim-aksami-zorlu-psmde.jpg
Magazin

Mark Eliyahu ''About Love'' Turnesiyle 30 Kasım Akşamı Zorlu PSM'de!

hamilelikte-yazin-sik-yapilan-hatalara-dikkat.jpg
Sağlık

Hamilelikte yazın sık yapılan hatalara dikkat!

fanta-fest-2023-yilinda-da-tum-hiziyla-devam-ediyor.jpg
Magazin

Fanta Fest, 2023 Yılında da Tüm Hızıyla Devam Ediyor  

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!