GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

kabotaj-bayraminda-kartondan-tekneler-yaristi.jpg
Spor

Kabotaj Bayramı'nda kartondan tekneler yarıştı

nevsehir-belediyesi-yaz-spor-okullari-acildi.jpg
Spor

Nevşehir Belediyesi Yaz Spor Okulları Açıldı

seferihisarda-yaz-spor-okuluna-buyuk-ilgi.jpg
Spor

Seferihisar'da “Yaz Spor Okulu"na büyük ilgi

mugla-buyuksehir-okcularindan-avrupada-buyuk-basari.jpg
Spor

Muğla Büyükşehir Okçularından Avrupa'da Büyük Başarı

nevsehir-belediye-spor-a-gonul-veren-herkesin-bu-takimda-hakki-var.jpg
Spor

Nevşehir Belediye Spor' a Gönül Veren Herkesin Bu Takımda Hakkı Var

seyh-samil-spor-kompleksi-acilis-icin-gun-sayiyor.jpg
Spor

Şeyh Şamil Spor kompleksi açılış için gün sayıyor 

devlet-destekli-tarim-sigortalarinda-toplam-sigorta-bedeli-%1381-artti.jpg
Ekonomi

Devlet destekli tarım sigortalarında toplam sigorta bedeli %138,1 arttı

rusya-ve-myanmar-nukleer-enerji-alaninda-yeni-bir-is-birligi-seviyesine-ulasti.jpg
Ekonomi

Rusya ve Myanmar, Nükleer Enerji Alanında Yeni Bir İş Birliği Seviyesine Ulaştı

fortune-500-turkiye-2022-arastirmasindan-dikkat-ceken-sonuclar-net-satis-ihracat-ve-karda-rekor-artis.jpg
Ekonomi

Fortune 500 Türkiye-2022 Araştırması'ndan dikkat çeken sonuçlar: Net satış, ihracat ve kârda rekor artış

loreal-turkiye-ulke-kurumsal-dijital-ve-pazarlama-direktoru-merve-atuk-toker-sapmena-bolgesine-tuketici-urunleri-divizyonu-e-ticaret-genel-muduru-olarak-atandi.jpg
Ekonomi

L'Oréal Türkiye Ülke Kurumsal Dijital ve Pazarlama Direktörü Merve Atuk Toker, SAPMENA Bölgesi'ne Tüketici Ürünleri Divizyonu E-Ticaret Genel Müdürü Olarak Atandı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!