GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

cam-endustrisi-surdurulebilirligin-lokomotif-sektoru-olacak.jpg
Ekonomi

Cam Endüstrisi Sürdürülebilirliğin Lokomotif Sektörü Olacak

ticaret-ve-icerik-ureticilerinin-kesisim-noktasi-tiktoktan-3y-cercevesi.jpg
Ekonomi

Ticaret ve içerik üreticilerinin kesişim noktası: TikTok’tan 3Y Çerçevesi

Pembe-ve-Mavi-Galaksi-Oyun-Oynama-Youtube-Kanal-Sanati-2-1024x576.jpg
Sağlık

Bebek Sağlığında Doğru Bilinen Yanlışlar

1688193599_korkut_ulucan_1-1024x683.jpeg
Sağlık

DNA İnsan Nefesinden Toplanabilir Mi ?

oasis-aquapark-bu-yil-da-saglikli-ve-guvenli-eglence-imkani-sunuyor.jpg
Spor

Oasis Aquapark bu yıl da sağlıklı ve güvenli eğlence imkanı sunuyor

zafer-macaristan-ve-hollandanin.jpg
Spor

Zafer Macaristan ve Hollanda'nın

engelli-bireyler-sporla-sinirlarini-zorluyor.jpg
Spor

Engelli bireyler sporla sınırlarını zorluyor

egeli-bilim-insanlarindan-diyabet-hastalarini-sevindirecek-proje.jpg
Sağlık

Egeli bilim insanlarından diyabet hastalarını sevindirecek proje

kagitspor-avrupanin-her-kulvarinda-sampiyon.jpg
Spor

Kağıtspor, Avrupa'nın her kulvarında şampiyon

denizcilik-ve-kabotaj-bayrami-yarislari-iznikte-basladi.jpg
Spor

Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Yarışları İznik'te başladı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!