GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

spor-sahalarina-renk-geldi.jpg
Spor

Spor sahalarına renk geldi

plajda-heyecan-suruyor.jpg
Spor

Plajda heyecan sürüyor

bornovanin-gururu-bekir-osmanoglu.jpg
Spor

Bornova'nın gururu Bekir Osmanoğlu

plajda-heyecan-basladi.jpg
Spor

Plajda heyecan başladı

finike-cumhuriyet-meydani-sefo-konseri-ile-aciliyor.jpg
Magazin

Finike Cumhuriyet Meydanı Sefo konseri ile açılıyor

galatasaray-stadyumunun-yeni-isim-sponsoru-rams-global.jpg
Spor

Galatasaray Stadyumu'nun yeni İsim Sponsoru “Rams Global"

hamilelere-yazi-rahat-gecirme-tavsiyeleri.jpg
Sağlık

Hamilelere yazı rahat geçirme tavsiyeleri

cebi-tecrube-kazanmaya-devam-ediyor.jpg
Spor

Çebi Tecrübe Kazanmaya Devam Ediyor

ege-demir-ve-demirdisi-metaller-ihracatcilari-birligi-yonetim-kurulundan-kardemir-celik-aliaga-celikhane-tesisine-ziyaret.jpg
Ekonomi

Ege Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu'ndan Kardemir Çelik Aliağa Çelikhane Tesisine Ziyaret

basin-bulteni-uluslararasi-lojistikte-kripto-donemi.jpg
Ekonomi

Basın Bülteni: Uluslararası Lojistikte Kripto Dönemi

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!