GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

deulu-uzman-uyardi-bayramda-beslenmeye-dikkat.jpg
Sağlık

DEÜ'lü uzman uyardı: Bayramda beslenmeye dikkat

harbiye-acikhava-sahnesinde-yeniden-kenan-dogulu-ruzgari-esecek.jpg
Magazin

Harbiye Açıkhava Sahnesinde yeniden Kenan Doğulu rüzgarı esecek

anil-alandan-yeni-bir-sarki-daha.jpg
Magazin

Anıl Alan'dan yeni bir şarkı daha

pote-yeni-sarkisi-iyisindir-ile-muzikseverleri-etkisi-altina-aliyor.jpg
Magazin

Pote, yeni şarkısı “İyisindir” ile müzikseverleri etkisi altına alıyor

alara-serenanin-ilk-epsi-hamle-cikti.jpg
Magazin

Alara Serena'nın İlk EP'si “Hamle” Çıktı!

eypio-didardan-yeni-sarki-vurgun.jpg
Magazin

Eypio & Didar'dan Yeni Şarkı “Vurgun”

neslihan-demirtastan-falan-filan.jpg
Magazin

Neslihan Demirtaş'tan Falan Filan

kaderden-heyecan-verici-donus-kiyamet-kopacak.jpg
Magazin

Kader'den Heyecan Verici Dönüş: 'Kıyamet Kopacak'

kartepede-saniyeler-konustu.jpg
Spor

Kartepe'de Saniyeler Konuştu

uedas-ekipleri-kesintisiz-bayram-mesaisinde.jpg
Ekonomi

UEDAŞ Ekipleri kesintisiz bayram mesaisinde

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!