GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

iyi-partili-turkoglu-na-tbmm-de-bir-gorev-daha-1686758807-14-x750.jpg
Siyaset

İYİ Partili Türkoğlu’na TBMM’de bir görev daha

cilgin-sayisal-1634739147-877-x750.jpg
Gündem

Çılgın Sayısal rekor tutara ulaştı

demokrat-parti-yerel-secimlere-bagimsiz-girecek-1686749038-716-x750.jpg
Siyaset

DP’li Milletvekili Enginyurt: Demokrat Parti yerel seçimlere bağımsız girecek

turkiye-ye-ornek-olacak-interaktif-yemek-kitabi-1686739910-208-x750.jpg
Kadınca

Türkiye’ye örnek olacak interaktif yemek kitabı

jiha-siha1632053287-440-x750.jpg
Gündem

SİHA destekli operasyon: 41 terörist etkisiz!

sakarya-ya-judodan-derece-geldi-1686644460-262-x750.jpg
Spor

Sakarya'ya judodan derece geldi

kucuk-basketbolcular-lig-ikincisi-1686637142-766-x750.jpg
Spor

Antalya’da küçük basketbolcular lig ikincisi

yaz-spor-okullari-icin-kayitlar-basladi-1686633871-941-x750.jpg
Yerel Gündem

Yaz spor okulları için kayıtlar başladı

unlu-model-dilara-kirmit-tatil-kacamagi-yapti-1686553116-855-x750.jpg
Magazin

Ünlü model Dilara Kırmıt tatil kaçamağı yaptı

issizlik-sayisi-aciklandi-1644909954-165-x750.jpg
Ekonomi

Nisan’da işsiz sayısı 74 bin kişi daha arttı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!