GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

emotion-coaching-turkiye-enstitusu-duygu-dostu-ebeveynlik-ve-duygu-dostu-ogretmenlik-egitimlerine-devam-ediyor.jpg
Sağlık

Emotion Coaching Türkiye Enstitüsü Duygu Dostu Ebeveynlik ve Duygu Dostu Öğretmenlik Eğitimlerine Devam Ediyor

dunyanin-yakindan-tanidigi-pentagramdan-adrenalin-dolu-bir-konser.jpg
Magazin

Dünyanın yakından tanıdığı Pentagram'dan adrenalin dolu bir konser

kacuv-tedavi-goren-cocuklar-ve-aileleri-ile-shangri-la-bosphorus-istanbulda-bir-araya-geldi.jpg
Sağlık

KAÇUV, tedavi gören çocuklar ve aileleri ile Shangri-la Bosphorus Istanbul'da bir araya geldi

duayen-sanatci-suleyman-saim-tekcanin-dongusel-seyir-adli-sergisi-ilk-kez-kaplankayada.jpg
Magazin

Duayen Sanatçı Süleyman Saim Tekcan'ın “Döngüsel Seyir" Adlı Sergisi ilk kez Kaplankaya'da

61-cali-gureslerinin-baspehlivani-ismail-koc.jpg
Spor

61 Çalı Güreşleri'nin Başpehlivanı İsmail Koç

hizla-buyuyen-huqqabazin-hizmet-standartlarini-tum-dunyada-ayni-seviyede-tutmak-icin-gelistirdigi-yeni-yontem-klonlama-atakoy-subesinde-tanitildi.jpg
Ekonomi

Hızla büyüyen HuQQabaz'ın hizmet standartlarını tüm dünyada aynı seviyede tutmak için geliştirdiği yeni yöntem “Klonlama" Ataköy Şubesi'nde tanıtıldı

erciyas-holding-uluslararasi-hyperloop-konferansinda-hyperloop-gelistirme-faaliyetlerindeki-oncu-rolunu-sundu.jpg
Ekonomi

Erciyas Holding, Uluslararası Hyperloop Konferansı'nda Hyperloop geliştirme faaliyetlerindeki öncü rolünü sundu

mip-sosyal-sorumluluk-projelerine-devam-ediyor.jpg
Ekonomi

MIP Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor

karsiyakanin-kumrusu-19-bin-kullaniciya-ulasti.jpg
Ekonomi

Karşıyaka'nın 'Kumru'su 19 bin kullanıcıya ulaştı

baba-ile-yakin-iliski-zihinsel-gelisim-ve-akademik-basari-icin-onemli.jpg
Sağlık

Baba ile yakın ilişki, zihinsel gelişim ve akademik başarı için önemli

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!