GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bursa-da-lojistik-us-yildirim-a-deger-katacak-1686041493-769-x750.jpg
İş Dünyası

Bursa’da ‘lojistik üs’ Yıldırım’a değer katacak

gaziantep-valisi-istanbul-a-atandi-1686033646-881-x750.jpg
Yerel Gündem

Gaziantep Valisi İstanbul’a atandı

ruslar-bu-sehre-akin-ediyor-1686028059-663-x750.jpg
Seyahat

Ruslar bu şehre akın ediyor

ptt-5-haziran-a-ozel-pul-1685963903-987-x750.jpg
Gündem

PTT 5 Haziran'a özel pul

1653253891_woman_getting_hair_loss_treatment_clinic-1024x683.jpg
Sağlık

Saç Dökülmesi Neden Olur ?

ceviz-ureticileri-dernegi-yerli-cevizi-markalastiracak-1685980019-223-x750.jpg
Ekonomi

Yerli ceviz de markalaşacak

karadeniz-i-sel-vurdu-2-olu-1-kayip-1685971682-843-x750.jpg
Gündem

Karadeniz’i sel vurdu: 2 ölü, 1 kayıp

brokoliyi-cok-fazla-haslamayin-1685972857-696-x750.jpg
Sağlık

Brokoliyi çok fazla haşlamayın!

chp-de-kilicdaroglu-nun-a-takimi-belli-oldu-1685970605-501-x750.jpg
Siyaset

CHP'de Kılıçdaroğlu'nun A Takımı belli oldu

acillerde-vertigo-sikayetleri-artis-gosterdi-1685956867-84-x750.jpg
Sağlık

Acillerde 'Vertigo' şikayetleri artış gösterdi

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!