GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

2-eldeki-talep-secim-sonrasi-durgunlasti-1685951199-315-x750.jpg
Ekonomi

2. eldeki talep seçim sonrası durgunlaştı

simge-ile-mauro-icardi-ilk-kez-yan-yana-1685947806-183-x750.jpg
Magazin

Simge ile Mauro Icardi ilk kez yan yana!

en-cok-sigara-icen-ulkelerde-turkiye-28-inci-1654854612-683-x750.jpg
Ekonomi

Sigaraya dev zam

lgs-kapsamindaki-merkezi-sinavin-tarihi-belli-oldu-1678606016-809-x750.jpg
Eğitim

LGS sonuçları 26 Haziran’da açıklanacak

baris-pinari-nda-saldiri-girisimi-onlendi-5-terorist-etkisiz-halde-1634465124-175-x750.jpg
Gündem

Barış Pınarı’nda 2 terörist etkisiz

milli-egitim-bakani-yusuf-tekin-gorevi-devraldi-1685876524-786-x750.jpg
Siyaset

Milli Eğitim, Adalet, Ticaret ve Tarım’da devir teslimler tamamlandı

gazeteci-yazar-mehmet-barlas-son-yolculuguna-ugurlandi-1685880911-349-x750.jpg
Gündem

Gazeteci yazar Mehmet Barlas son yolculuğuna uğurlandı

suzan-kardes-ten-izmir-marsi-surprizi-1685885724-29-x750.jpg
Magazin

Suzan Kardeş’ten Ayvalık’ta İzmir Marşı sürprizi

depremzede-isletmelere-teknolojik-destek-1685885937-229-x750.jpg
Yerel Gündem

Depremzede işletmelere teknolojik destek

kritik-zirvenin-tarihi-belli-oldu-1685886373-266-x750.jpg
Gündem

Kritik zirvenin tarihi belli oldu

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!