GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

benzine-44-kurus-zam-geldi-1635170102-681-x750.jpg
Ekonomi

Motorine 76 kuruş zam geldi

meteoroloji-uyardi-sel-hortum-firtinaya-dikkat-1684474175-563-x750.jpg
Gündem

Meteoroloji uyardı: Sel, hortum, fırtınaya dikkat!

sakarya-nin-yari-finaldeki-rakibi-besiktas-oldu-1684417035-694-x750.jpg
Spor

Sakarya’nın yarı finaldeki rakibi belli oldu

imamoglu-genclerden-firesiz-oy-istedi-1684417206-682-x750.jpg
Siyaset

İmamoğlu gençlerden firesiz oy istedi

ceviz-ureticileri-nden-kahramanmaras-a-yardim-eli-1684417671-550-x750.jpg
Yerel Gündem

Ceviz Üreticileri’nden Kahramanmaraş’a yardım eli

gaziantep-te-ulasim-3-gun-ucretsiz-1684421248-215-x750.jpg
Yerel Gündem

Gaziantep’te ulaşım 3 gün ücretsiz

potanin-tarzanlari-tarih-yazmak-istiyor-1684417455-861-x750.jpg
Spor

Potanın Tarzanları tarih yazmak istiyor

kilicdaroglu-nokta-yi-koydu-1684402725-555-x750.jpg
Siyaset

Kılıçdaroğlu ‘nokta’yı koydu!

merkez-bankasi-faizi-sabit-tuttu-1645100269-474-x750.jpg
Ekonomi

Liralaşma stratejisine ‘Merkez’ vurgu

belediyespor-da-brans-sayisi-19-a-cikti-1684386479-229-x750.jpg
Spor

Belediyespor’da branş sayısı 19’a çıktı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!