GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

kilicdaroglu-13-cumhurbaskani-millet-in-adayi-olacak-1640093370-33-x750.jpg
Gündem

Millet İttifakı’nın adayı Kılıçdaroğlu neden kazanamadı?

bursa-da-hangi-parti-kac-milletvekili-cikartir-1681120511-32-x750.jpg
Siyaset

Hangi parti hangi ilde birinci oldu?

calistay-kemal-kilicdaroglu1632649418-251-x750.jpg
Siyaset

Kılıçdaroğlu: Ümitsizliğe kapılmayın!

reflu-baharda-tetikliyor-baharda-bu-belirtilere-dikkat-1684058804-502-x750.jpg
Sağlık

Reflü baharda tetikliyor… Baharda bu belirtilere dikkat!

kilicdaroglu-erdogan-a-165-bin-tl-tazminat-odeyecek-1649853053-980-x750.jpg
Gündem

Seçim takvimi nasıl işleyecek?

alternatif-ten-atm-is-birligi-1684143407-693-x750.jpg
İş Dünyası

Alternatif’ten ATM iş birliği

gebelik-25539-35692_b.jpg
Sağlık

Çikolata Kisti (Endometriozis) Gebeliğe Engel Olur Mu ?

potanin-tarzanlari-rotayi-belirledi-1684141079-905-x750.jpg
Spor

Potanın Tarzanları rotayı belirledi

rize-il-saglik-tan-asiri-sicak-uyarisi-1659683852-775-x750.jpg
Gündem

Türkiye’de bugün hava nasıl olacak?

sanatci-bahauteliler-icin-sahne-aldi-1684046050-756-x750.jpg
Magazin

Sanatçı Baha Amputeliler için Almanya’da sahne aldı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!