GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bursali-kadinlardan-bahara-renkli-merhaba-1683618804-49-x750.jpg
Yerel Gündem

Bursalı kadınlardan bahara renkli merhaba

ptt-den-avrupa-2023-e-ozel-pul-1683633865-871-x750.jpg
Gündem

PTT'den 'Avrupa 2023'e özel pul

chp-li-ozkan-ysk-ya-basvurduk-1683643140-685-x750.jpg
Siyaset

CHP’li Özkan: YSK’ya başvurduk

msb-4-lu-gorusme-istanbul-da-olacak-1683640469-449-x750.jpg
Gündem

MSB: 4’lü görüşme İstanbul’da olacak

middle-aged-man-demonstrates-gray-hair-hair-loss-2023-03-18-02-56-18-utc-1024x1024.jpeg
Sağlık

Saç Ekim Merkezlerine Sertifika Zorunluluğu Getirildi

depremm-3059871633246563-378-x750.jpg
Gündem

Bursa Mudanya’da 3,8 büyüklüğünde deprem!

talha-bebek-2.jpg
Sağlık

Depremzede SMA TİP1 Hastası Talha Bebek Acil Destek Bekliyor!

en-yuksek-reel-getiriyi-kulce-altin-kazandirdi-1649419185-651-x750.jpg
Ekonomi

Reelde en yüksek ‘külçe’ getirdi!

ysk-pusulalari-basina-tanitti-1683543991-248-x750.jpg
Siyaset

YSK pusulaları basına tanıttı

ekonomi-tarihinin-zor-zamanlarinda-rol-oynamisti-kemal-dervis-hayatini-kaybetti-1683545206-717-x750.jpg
Gündem

Ekonomi tarihinin zor zamanlarında rol oynamıştı… Kemal Derviş hayatını kaybetti

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!