Başkan Kırgöz'den Baba Ocağı CHP'ye Çağrı

baskan-kirgozden-baba-ocagi-chpye-cagri.jpg

Seçim çalışmalarını ara vermeden sürdüren Dikili Belediye Başkanı ve yeni dönem Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Adil Kırgöz, İsmetpaşa Mahallesi İşçi Kahvesi’nde düzenlediği açık hava toplantısında büyük bir coşku ve sürprizle karşılandı.

CHP İlçe Başkanı Emre Kırlı’nın yapmış olduğu açılış konuşması ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarının tanıtımı sonrası kürsüye çıkan Başkan Kırgöz gençlerin sürprizini kırmayarak usta şair Nazım Hikmet’in kaleme aldığı, Zülfü Livaneli’nin seslendirdiği “Karlı Kayın Ormanı” adlı eseri hemşehrileri ile birlikte söyledi.

Coşkulu kalabalığa seslenen Başkan Kırgöz şu ifadelerde bulundu “5 yıl boyunca Dikili’mizin her mahallesine eşit hizmetler sunmayı ilke edindik. Kimseyi ayrıştırmadan birlik ve beraberlik içerisinde “Birlikte Dikili” diyerek çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadık. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerinden asla vazgeçmedik. Geçmiş dönemde yaşanan tüm kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakarak tüm hemşehrilerimizi Ata’mızın mirası olan baba ocağımız Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında buluşmaya davet ediyorum.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir