GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bursaspor-da-tarihi-gun-1726421978-277_large.webp
Spor

Bursaspor’da taraftar rekoru

soylu-dunya-ucuncusu-oldu
Spor

Soylu Dünya Üçüncüsü Oldu

canikte-dev-yatirimlar
Yerel Gündem

Canik’te Dev Yatırımlar

akcigerinizde-de-yuksek-tansiyon-olabilir
Sağlık

Akciğerinizde de yüksek tansiyon olabilir.

bursa-gemlik-te-genc-yetenekler-desteklenecek-1726381731-65_large.webp
Yerel Gündem

Bursa Gemlik’te genç yetenekler desteklenecek

bursa-da-en-cok-yiyenlerin-kazandigi-festival-1726323046-876_large.webp
Yerel Gündem

Bursa’da en çok yiyenlerin kazandığı festival

ozgu-namal-akil-var-teknoloji-var-diyerek-bingo-akilli-kapsulu-tanitti.jpg
Magazin

Özgü Namal “Akıl var, Teknoloji var!" diyerek ''Bingo Akıllı Kapsül"ü tanıttı!

mert-turak-serkan-ustaya-rakip-oldu.jpg
Magazin

Mert Turak Serkan Usta'ya rakip oldu

guldurmek-icin-yola-cikan-ekip-korku-dolu-anlar-yasadi.jpg
Magazin

Güldürmek için yola çıkan ekip korku dolu anlar yaşadı

dunya-motokros-sampiyonasi-sila-konseriyle-sona-erdi.jpg
Magazin

Dünya Motokros Şampiyonası, Sıla konseriyle sona erdi.

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!