GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

lexus-ile-venedik-film-festivalinde-hadise-ve-kerem-bursin-ruzgari.jpg
Magazin

Lexus ile Venedik Film Festivali'nde Hadise ve Kerem Bürsin Rüzgarı

dayi-bir-adamin-hikayesi-devam-ediyor.jpg
Magazin

'Dayı: Bir Adamın Hikayesi' Devam Ediyor

tete-ve-masal-ruyalar-diyari-icin-ozel-koreografi-yapildi.jpg
Magazin

Tete ve Masal: Rüyalar Diyarı için özel koreografi yapıldı

cim-konserlerinde-mahsun-kirmizigul-sahne-aldi.jpg
Magazin

Çim Konserleri'nde Mahsun Kırmızıgül sahne aldı

sevval-samdan-sahnede-motosiklet-surprizi.jpg
Magazin

Şevval Sam'dan Sahnede Motosiklet Sürprizi

melisa-ozmenden-yeni-yasina-renkli-kutlama.jpg
Magazin

Melisa Özmen'den Yeni Yaşına Renkli Kutlama

unlu-oyuncu-ceyda-duvenci-faber-castellin-duzenledigi-okula-donus-lansmanina-katildi.jpg
Magazin

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, Faber-Castell'in düzenlediği okula dönüş lansmanına katıldı

unlu-sanatci-acil-ameliyata-alindi.jpg
Magazin

Ünlü sanatçı acil ameliyata alındı

gainin-yeni-sohbet-programi-alarga-da-zafer-algoz-ve-hakan-altun-teknede-leziz-sofralar-kurup-unlu-arkadaslarini-agirliyor.jpg
Magazin

GAİN'in yeni sohbet programı “Alarga" da Zafer Algöz ve Hakan Altun teknede leziz sofralar kurup ünlü arkadaşlarını ağırlıyor!

gencler-semicenk-ile-costu.jpg
Magazin

Gençler Semicenk ile coştu

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!