GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

yalin-bekle-beni-istanbul.jpg
Magazin

Yalın: 'Bekle Beni İstanbul'

sefodan-yeni-hit-kacak-gocek-muzikseverlerle-bulustu.jpg
Magazin

Sefo'dan Yeni Hit: “Kaçak Göçek” Müzikseverlerle Buluştu

soner-sarikabadayinin-yeni-hiti-yangin-yangin-dinleyicileriyle-bulustu.jpg
Magazin

Soner Sarıkabadayı'nın Yeni Hiti 'Yangın Yangın' Dinleyicileriyle Buluştu!

burak-king-ve-ahmet-cavustan-guclu-bir-is-birligi-bagimsiz-bayrak.jpg
Magazin

Burak King ve Ahmet Çavuş'tan Güçlü Bir İş Birliği: Bağımsız Bayrak

pelin-karahan-tete-ve-masal-ruyalar-diyari-icin-prenses-oldu.jpg
Magazin

Pelin Karahan Tete ve Masal: Rüyalar Diyarı için prenses oldu

dayi-2-bir-adamin-hikayesi-filminin-oyunculari-okuma-provasinda-bir-araya-geldi.jpg
Magazin

“Dayı 2: Bir Adamın Hikayesi” filminin oyuncuları okuma provasında bir araya geldi

hukumet-bey-20-eylulde-vizyona-giriyor.jpg
Magazin

Hükümet Bey 20 Eylül'de vizyona giriyor

kenan-dogulu-bursali-hayranlariyla-bulustu.jpg
Magazin

Kenan Doğulu, Bursalı hayranlarıyla buluştu.

unlu-koreograf-gokhan-dumanin-renkli-dugunu.jpg
Magazin

Ünlü koreograf Gökhan Duman'in renkli düğünü

guldur-guldurun-sevilen-sunucusu-ali-sunaldan-cerebral-palsyli-cocuklara-destek.jpg
Magazin

Güldür Güldür'ün Sevilen Sunucusu Ali Sunal'dan Cerebral Palsy'li Çocuklara Destek

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!