GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

kocaman-sikilmadik-el-calmadik-kapi-birakmiyor.jpg
Gündem

Kocaman, sıkılmadık el çalmadık kapı bırakmıyor

kemer-belediyesi-mart-ayi-meclis-toplantisi-yapildi.jpg
Gündem

Kemer Belediyesi Mart ayı meclis toplantısı yapıldı

kemerde-kadinlar-gunu-etkinligi.jpg
Gündem

Kemer'de “Kadınlar günü" etkinliği

karaman-belediye-baskani-savas-kalayci-secim-calismalari-kapsaminda-kazim-karabekir-pasa-caddesindeki-esnaf-ve-vatandaslari-ziyaret-etti.jpg
Gündem

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, seçim çalışmaları kapsamında Kazım Karabekir Paşa Caddesi'ndeki esnaf ve vatandaşları ziyaret etti

malkara-belediyesi-mart-ayi-meclis-toplantisi-gerceklestirildi.jpg
Gündem

Malkara Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!