GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

8-mart-dunya-kadinlar-gununde-otizmli-cocuklarin-egitimine-destek-olun.jpg
Sağlık

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde otizmli çocukların eğitimine destek olun

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-nevsehirin-trafik-sorununu-cozmekte-kararli-olduklarini-belirterek-cevre-yolu-alternatif-yollar-ve-otopark-projelerini-vatandaslarla-pa.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir'in trafik sorununu çözmekte kararlı olduklarını belirterek çevre yolu, alternatif yollar ve otopark projelerini vatandaşlarla paylaştı

bozdoganda-cerciogluna-sevgi-seli.jpg
Gündem

Bozdoğan'da Çerçioğlu'na Sevgi Seli

cocuklar-sadi-ozdemirden-daha-cok-park-istedi.jpg
Gündem

Çocuklar Şadi Özdemir'den daha çok park istedi

kocaman-projelerini-uzunbeyde-anlatti.jpg
Gündem

Kocaman, projelerini Uzunbey'de anlattı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!