GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

logistech-sektorun-tum-bilesenlerini-bulusturacak.jpg
Ekonomi

Logistech sektörün tüm bileşenlerini buluşturacak

cumhuriyet-mucadelemizin-kilit-tasi-erzurum-dag-bisikletinin-merkezi-oluyor.jpg
Spor

Cumhuriyet mücadelemizin kilit taşı Erzurum, Dağ Bisikletinin Merkezi Oluyor

madencilikte-ruhsat-basvurulari-hizli-sonuclandirilsin.jpg
Ekonomi

Madencilikte ruhsat başvuruları hızlı sonuçlandırılsın

mor-ve-otesi-ve-aleyna-tilki-coke-studio-icin-birlikte-sarki-seslendirdi.jpg
Magazin

Mor ve ötesi ve Aleyna Tilki Coke Studio için birlikte şarkı seslendirdi

turk-tasarimcilar-fashion-and-music-show-da-bulustu.jpg
Magazin

Türk Tasarımcılar “Fashion and Music Show" da Buluştu

tayfun-canlidan-tff-baskani-buyukeksiye-ziyaret.jpg
Spor

Tayfun Canlı'dan TFF Başkanı Büyükekşi'ye ziyaret

vestelden-filenin-sultanlarina-ziyaret.jpg
Spor

Vestel’den 'Filenin Sultanları’na ziyaret

barcelona-real-madrid-zimbru-fenerbahce-ve-tirana-besiktas-karsilasmalari-canli-yayinla-s-sport-plusta.jpg
Spor

Barcelona-Real Madrid, Zimbru-Fenerbahçe ve Tirana – Beşiktaş karşılaşmaları canlı yayınla S Sport Plus’ta

guler-legacy-11-yaz-kampini-tamamladi.jpg
Spor

Güler Legacy, 11. Yaz kampını tamamladı

megamerchant-amazonun-prime-day-etkinliginde-amerikadaki-satislarini-yuzde-165-artirdi.jpg
Ekonomi

MegaMerchant, Amazon'un Prime Day etkinliğinde Amerika'daki satışlarını yüzde 165 artırdı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!