GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

yapi-kredi-bomontiada-avluda-caz-ceyda-koybasioglu-ile-devam-ediyor.jpg
Magazin

Yapı Kredi bomontiada Avlu'da Caz Ceyda Köybaşıoğlu ile devam ediyor

izmirde-gurur-tablosu.jpg
Spor

İzmir’de gurur tablosu

yas-meyve-sebze-ve-meyve-sebze-mamul-ihracatcilari-dunya-sofralarina-kalintisiz-ve-katma-degerli-uretiyor.jpg
Ekonomi

Yaş meyve sebze ve meyve sebze mamul ihracatçıları dünya sofralarına kalıntısız ve katma değerli üretiyor

idef23-fuari-baycan-elektrik-icin-verimli-gectiyakinda-guzel-gelismeler-olacak.jpg
Ekonomi

IDEF'23 Fuarı Baycan elektrik için verimli geçti,yakında güzel gelişmeler olacak 

korku-hayatinizi-yonetmesin-siz-korkuyu-yonetin.jpg
Sağlık

Korku hayatınızı yönetmesin, siz korkuyu yönetin

komek-toggun-ahsap-oyuncagini-uretiyor.jpg
Ekonomi

KOMEK TOGG'un Ahşap Oyuncağını Üretiyor

u19-kurek-milli-takimi-dunya-sampiyonasina-hazir.jpg
Spor

U19 Kürek Milli Takımı Dünya Şampiyonası'na hazır

hamburg-tenis-turnuvasinda-yari-finaller-ve-final-heyecani-hafta-sonu-canli-yayinla-d-smart-ve-d-smart-goda.jpg
Spor

Hamburg Tenis Turnuvasında Yarı Finaller ve Final heyecanı hafta sonu canlı yayınla D-Smart ve D-Smart Go'da

guvenli-deniz-icin-yerli-akil.jpg
Ekonomi

Güvenli deniz için “Yerli Akıl"

red-bull-back-lineda-final-heyecani-bu-hafta-sonu-basliyor.jpg
Spor

Red Bull Back Line'da Final Heyecanı Bu Hafta Sonu Başlıyor

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!