GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

qnb-finansbank-ulke-ekonomisinin-buyumesine-katki-saglamayi-surdurdu.jpg
Ekonomi

QNB Finansbank ülke ekonomisinin büyümesine katkı sağlamayı sürdürdü

fosfat-geri-donusturulerek-ekonomiye-kazandirilacak.jpg
Ekonomi

Fosfat geri dönüştürülerek ekonomiye kazandırılacak

2023-ytong-mimari-fikir-yarismasi-sonuclandi.jpg
Ekonomi

2023 Ytong Mimari Fikir Yarışması sonuçlandı

enerjisa-enerji-esarjin-tamamini-satin-aldi.jpg
Ekonomi

Enerjisa Enerji, Eşarj'ın Tamamını Satın Aldı

erg-grubu-ankara-nigde-otoyolu-tecrubesini-kazakistana-tasimaya-hazirlaniyor.jpg
Ekonomi

ERG Grubu, Ankara- Niğde Otoyolu tecrübesini Kazakistan'a taşımaya hazırlanıyor

ing-grubunda-ust-duzey-atama-gorkem-koseoglu-ing-grubu-global-icra-kurulu-uyesi-ve-ctosu-olarak-atandi.jpg
Ekonomi

ING Grubu'nda üst düzey atama: Görkem Köseoğlu, ING Grubu Global İcra Kurulu Üyesi ve CTO'su olarak atandı

turkiye-finanstan-dunya-dostluk-gunune-ozel-kampanya.jpg
Ekonomi

Türkiye Finans'tan Dünya Dostluk Günü'ne Özel Kampanya

haziran-ayinda-genel-ticaret-sistemine-gore-ihracat-yuzde-105-ithalat-yuzde-175-azaldi.jpg
Ekonomi

Haziran ayında genel ticaret sistemine göre ihracat yüzde 10,5, ithalat yüzde 17,5 azaldı

ekonomik-guven-endeksi-993-oldu.jpg
Ekonomi

Ekonomik güven endeksi 99,3 oldu

yaz-tatili-abur-cubur-tatiline-donusmesin.jpg
Sağlık

Yaz Tatili Abur Cubur Tatiline Dönüşmesin!

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!