GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

trendyol-1-lig-2023-2024-sezonu-fiksturu-cekildi.jpg
Spor

Trendyol 1. Lig 2023-2024 Sezonu Fikstürü Çekildi

baskan-cercioglu-aydina-bir-spor-alani-daha-kazandirdi.jpg
Spor

Başkan Çerçioğlu Aydın'a bir spor alanı daha kazandırdı

kaleseramik-halka-arz-ediliyor.jpg
Ekonomi

Kaleseramik halka arz ediliyor

pepsico-2022-cevresel-sosyal-ve-yonetisim-csy-raporunu-paylasti.jpg
Ekonomi

Pepsico 2022 Çevresel, Sosyal ve Yönetişim (ÇSY) raporunu paylaştı

avansastan-elektronik-urunlerde-avantajli-kampanyalar.jpg
Ekonomi

Avansas'tan Elektronik Ürünlerde Avantajlı Kampanyalar

milli-ekonomiye-13-milyon-tllik-katki-saglandi.jpg
Ekonomi

Milli ekonomiye 1,3 milyon TL'lik katkı sağlandı

anadolu-efes-sertifikali-arpa-tohumu-dagitimini-%50-artirdi.jpg
Ekonomi

Anadolu Efes, sertifikalı arpa tohumu dağıtımını %50 artırdı

turkiyede-satilik-ve-kiralik-konut-fiyatlarinda-artis-gozlenmeye-devam-ediyor.jpg
Ekonomi

Türkiye'de satılık ve kiralık konut fiyatlarında artış gözlenmeye devam ediyor!

turkiye-e-ticaret-sektoru-800-milyar-tlye-ulasti.jpg
Ekonomi

Türkiye e-ticaret sektörü 800 milyar TL'ye ulaştı

robotik-tedavi-ve-sanal-oyunla-bagimsizligina-kavustu.jpg
Sağlık

Robotik tedavi ve sanal oyunla bağımsızlığına kavuştu!

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!