GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

daha-beyaz-ve-orantili-disler-hollywood-gulusu-ile-mumkun.jpg
Sağlık

Daha beyaz ve orantılı dişler Hollywood gülüşü ile mümkün

cinsiyetcilige-maruz-kalmak-ciddi-travmalar-ile-sonuclanabilir.jpg
Sağlık

Cinsiyetçiliğe maruz kalmak ciddi travmalar ile sonuçlanabilir

fazla-yemek-ve-stres-gibi-ek-yuklerden-kacinilmali.jpg
Sağlık

Fazla yemek ve stres gibi ek yüklerden kaçınılmalı!

aydin-buyuksehir-belediyesinden-karacasulu-cocuklara-karne-hediyesi.jpg
Spor

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nden Karacasulu çocuklara karne hediyesi

tosfed-korfez-yaris-pistinde-karting-heyecani.jpg
Spor

TOSFED Körfez Yarış Pisti'nde karting heyecanı

8-deniz-kizi-uluslararasi-kadin-yelken-kupasi-2-3-eylulde-duzenlenecek.jpg
Spor

8. Deniz Kızı Uluslararası Kadın Yelken Kupası 2-3 Eylül'de düzenlenecek

bornovali-tekvandocu-basariya-doymuyor.jpg
Spor

Bornovalı tekvandocu başarıya doymuyor

bornova-fkda-iki-transfer.jpg
Spor

Bornova FK'da iki transfer

karting-heyecani-korfeze-tasiniyor.jpg
Spor

Karting Heyecanı Körfez'e Taşınıyor

mide-balonu-sonrasi-dikkat-edilecek-10-detay.jpg
Sağlık

Mide balonu sonrası dikkat edilecek 10 detay 

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!