GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

turk-oftalmoloji-derneginin-gezici-goz-muayene-araci-hatayda.jpg
Sağlık

Türk Oftalmoloji Derneği'nin gezici göz muayene aracı Hatay'da

egeli-arastirmacilar-covid-19-salginini-koyun-ve-keciler-uzerinden-inceleyecek.jpg
Sağlık

Egeli araştırmacılar Covid-19 salgınını koyun ve keçiler üzerinden inceleyecek

sicak-carpmasi-belirtilerine-dikkat.jpg
Sağlık

Sıcak çarpması belirtilerine dikkat!

gunes-kremini-gozunuze-degdirmeyin.jpg
Sağlık

Güneş kremini gözünüze değdirmeyin!

ege-universitesi-moda-ve-tasarim-yuksekokulunun-ilk-mezunlarindan-moda-sovu.jpg
Magazin

Ege Üniversitesi Moda ve Tasarım Yüksekokulunun ilk mezunlarından moda şovu

sevenlerime-konser-vermek-istiyorum.jpg
Magazin

Sevenlerime konser vermek istiyorum

turkiyede-endustriyel-robotlarin-sayisi-yuzde-50-artti.jpg
Ekonomi

Türkiye'de endüstriyel robotların sayısı yüzde 50 arttı

yazlik-piyasasinin-nabzi-tutuldu-100-kisiden-15i-yatirim-amacli-yazlik-almak-istiyor.jpg
Ekonomi

Yazlık piyasasının nabzı tutuldu: 100 kişiden 15'i, yatırım amaçlı yazlık almak istiyor

turkiye-sigortadan-ilk-yarida-24-4-milyar-tl-prim-uretim.jpg
Ekonomi

Türkiye Sigorta'dan ilk Yarıda 24.4 Milyar TL Prim Üretim

turkiyeden-globale-pazarlama-platformu.jpg
Ekonomi

Türkiye'den Globale Pazarlama Platformu

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!