GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

burhaniye-belediyespor-gol-krali-ile-yola-devam-ediyor.jpg
Spor

Burhaniye Belediyespor, gol kralı ile yola devam ediyor

super-lig-ve-1-ligin-isim-sponsoru-trendyol-oldu.jpg
Spor

Süper Lig ve 1.Lig'in İsim Sponsoru Trendyol Oldu

turkiye-ve-cin-is-dunyasi-dijital-donusumun-gelecegi-icin-istanbulda-bulustu.jpg
Ekonomi

Türkiye ve Çin İş Dünyası Dijital Dönüşümün Geleceği için İstanbul'da buluştu

bu-egitimi-almayanlar-bin-pisman.jpg
Ekonomi

Bu eğitimi almayanlar bin pişman

turkiye-dunyada-en-fazla-uluslararasi-dogrudan-yatirimi-ceken-ilk-10-ulkeden-biri-olmali.jpg
Ekonomi

Türkiye dünyada en fazla uluslararası doğrudan yatırımı çeken ilk 10 ülkeden biri olmalı

tugis-gidada-ambalajin-onemine-dikkat-cekiyor-guvenli-gida-tuketiminde-ambalaj-hayati-role-sahip.jpg
Ekonomi

TÜGİS Gıdada Ambalajın Önemine Dikkat Çekiyor: “Güvenli Gıda Tüketiminde Ambalaj Hayati Role Sahip"

hepsiburadanin-marka-yuzu-kivanc-tatlitug-oldu.jpg
Magazin

Hepsiburada'nın Marka Yüzü Kıvanç Tatlıtuğ Oldu!

hunkar-goksudan-duygusal-bir-yolculuk-icime-biriktim.jpg
Magazin

Hünkar Göksu'dan Duygusal Bir Yolculuk: İçime Biriktim

sefo-bu-sefer-imparator-dedi.jpg
Magazin

Sefo bu sefer “IMPARATOR” dedi

uctan-uca-odeme-sistemi-boacardin-ilk-kullanicisi-kuveyt-turk.jpg
Ekonomi

Uçtan uca ödeme sistemi BOACard'ın ilk kullanıcısı Kuveyt Türk

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!