GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

pilot-girisimleri-dunya-arenasina-ucuruyor.jpg
Ekonomi

PİLOT, girişimleri dünya arenasına uçuruyor

bukalemun-hastaligi-az-duyuluyor-ama-sik-goruluyor.jpg
Sağlık

Bukalemun hastalığı: Az duyuluyor ama sık görülüyor

bayraklinin-spor-kurslarina-buyuk-ilgi.jpg
Spor

Bayraklı'nın spor kurslarına büyük ilgi

qnb-finansinvestte-ust-duzey-atama.jpg
Ekonomi

QNB Finansinvest'te üst düzey atama

tava-yeniden-great-place-to-work-sertifikasi.jpg
Ekonomi

TAV'a yeniden “Great Place To Work" sertifikası

ayakta-sislik-mesane-kanserinin-habercisi-olabilir.jpg
Sağlık

Ayakta Şişlik Mesane Kanserinin Habercisi Olabilir

su-icmenizi-kolaylastiracak-3-aromali-su-onerisi.jpg
Sağlık

Su içmenizi kolaylaştıracak 3 aromalı su önerisi

ihracat-birim-deger-endeksi-yuzde12-azaldi.jpg
Ekonomi

İhracat birim değer endeksi yüzde1,2 azaldı

aylik-en-yuksek-reel-getiri-bist-100-endeksinde-oldu.jpg
Ekonomi

Aylık en yüksek reel getiri BIST 100 endeksinde oldu

rolls-royce-hibrit-elektrikli-ucusu-gelistirmek-uzere-testlere-basliyor.jpg
Ekonomi

Rolls-Royce hibrit-elektrikli uçuşu geliştirmek üzere testlere başlıyor

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!