GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

boynerden-hem-surdurulebilirlige-hem-egitime-destek.jpg
Ekonomi

Boyner'den Hem Sürdürülebilirliğe Hem Eğitime Destek

emirates-montreal-ucuslarina-basladi.jpg
Ekonomi

Emirates, Montreal uçuşlarına başladı

yeoda-is-gelistirme-ve-satisin-basina-selma-palaz-getirildi.jpg
Ekonomi

YEO'da İş Geliştirme ve Satış'ın başına Selma Palaz getirildi

garanti-bbva-odeme-sistemleri-kurban-bayrami-alisveris-istatistikleri.jpg
Ekonomi

Garanti BBVA Ödeme Sistemleri Kurban Bayramı Alışveriş İstatistikleri

ordu-memur-sen-ile-unye-terziler-esnaf-ve-sanatkarlar-odasi-eminevim-ortak-frekans-projesine-katildi.jpg
Ekonomi

Ordu Memur-Sen ile Ünye Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Eminevim Ortak Frekans projesine katıldı

qnb-finansbank-dis-ticaret-sertifika-egitimlerini-baslatti.jpg
Ekonomi

QNB Finansbank Dış Ticaret Sertifika Eğitimlerini başlattı

434-dekar-araziden-elde-edilen-kaba-yem-ureticiye-dagitilacak.jpg
Ekonomi

434 Dekar Araziden Elde Edilen Kaba Yem Üreticiye Dağıtılacak

allianzdan-saglik-sigortaciliginda-iki-yenilikci-hizmet-vivy-ve-dijital-doktorum.jpg
Sağlık

Allianz'dan sağlık sigortacılığında iki yenilikçi hizmet: Vivy ve Dijital Doktorum

prof-dr-ceylaner-diyabet-ve-genetik-arasinda-guclu-bir-iliski-var.jpg
Sağlık

Prof. Dr. Ceylaner: “Diyabet ve Genetik Arasında Güçlü Bir İlişki Var"

tiroid-hastaliklari-kilo-problemlerine-neden-olabilir.jpg
Sağlık

Tiroid hastalıkları kilo problemlerine neden olabilir

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!